Mapa Aktywności organizacji pozarządowych działających na terenie Gminy Sztabin

Poniżej podajemy wykaz organizacji pozarządowych działających na terenie naszej gminy.

Nazwa organizacji Branża działania Adres kontaktowy Nr telefonu Adres e-mail
Ochotnicza Straż Pożarna w Sztabinie Prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z instytucjami i stowarzyszeniami

ul. Kościuszki 10

16-310 Sztabin, ul. Augustowska 53

Ochotnicza Straż Pożarna w Jagłowie Prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z instytucjami i stowarzyszeniami

Jagłowo 32a

16-310 Sztabin

Ochotnicza Straż Pożarna w Jaminach Prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z instytucjami i stowarzyszeniami

Jaminy 21B

16-310 Sztabin

Ochotnicza Straż Pożarna w Jaziewie Prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z instytucjami i stowarzyszeniami

Jaziewo 104

16-310 Sztabin

Ochotnicza Straż Pożarna w Polkowie Prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z instytucjami i stowarzyszeniami

Polkowo 20b

87 6414009

698 961 600

Ochotnicza Straż Pożarna w Krasnymborze Prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z instytucjami i stowarzyszeniami Krasnybór 43 506702935 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sztabińskiej im. Karola Brzostowskiego Wszechstronny rozwój gospodarczo- kulturalny społeczeństwa Ziemi Sztabińskiej i zapewnienie regionowi znaczącego miejsca w życiu województwa i kraju.

ul. Plac Karola Brzostowskiego 8

Stowarzyszenie - Klub Abstynenta „Biebrza” Kształcenie u swoich członków trwałych dążeń do całkowitego powstrzymywania się od picia wszelkich napojów alkoholowych. Na zewnątrz Stowarzyszenie propaguje trzeźwość oraz zmianę obyczajów w kierunku usuwania z życia rodzinnego i jednostki napojów alkoholowych, jako stałych składników wydarzeń i różnych uroczystości.

ul. Plac Karola Brzostowskiego 8

87 6413004
Zespół Parafialny Caritas przy Parafii pw. Św. Mateusza w Jaminach Działalność charytatywna i humanitarna dla zrealizowania potrzeb duchowych i materialnych człowieka

Jaminy 14

87 6413216
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Jastrzębna Druga - Ostrowie Wspieranie wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju: społecznego, kulturalnego, gospodarczego wsi Jastrzębna Druga, Ostrowie. Wspieranie demokracji i budowanie społeczeństwa obywatelskiego w środowisku lokalnym. Jastrzębna Druga 45

87 6414043

608 149 107

Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym Edukator w Łomży. Oddział w Jaminach Organizowania działalności edukacyjnej. Wspieranie wszechstronnego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego lokalnej społeczności. Jaminy 25A 87 6413004
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ”Biebrza” Planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego uczniów 16-310 Sztabin ul. Augustowska 82 087 6412033
Augustowsko -Podlaskie Stowarzyszenie EKO - ROLNIKÓW im. Ludwika Paca i Karola Brzostowskiego Organizacja wszelkich form samopomocy członków Stowarzyszenia, działania na rzecz ochrony środowiska i ekologii. Promocja turystyki przyjaznej środowisku naturalnemu.

ul. Augustowska 13

87 6412076

607 887 934

Parafialny Zespół Caritas przy parafii pw. Św. Jakuba Apostoła w Sztabinie Działalność charytatywna i humanitarna dla zrealizowania potrzeb duchowych i materialnych człowieka

ul. Augustowska 5

87 6412012
Parafialny Zespół Caritas przy Parafii pw. Zwiastowania NMP w Krasnymborze Działalność charytatywna i humanitarna dla zrealizowania potrzeb duchowych i materialnych człowieka

Krasnybór 45

Koło Gospodyń Wiejskich w Mogilnicach   Mogilnice 87 6413190
Ochotnicza Straż Pożarna w Mogilnicach Prowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z instytucjami i stowarzyszeniami Mogilnice   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Biebrza” Kultywowanie tradycji narodowych i regionalnych , działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych Jaminy 539473541 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stowarzyszenie Aktywny Sztabin Wszechstronne wspieranie aktywności społecznej jego członków i środowiska Sztabin, ul. Kościuszki 10   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Augustowsko-Podlaskie Stowarzyszenie Eko-Rolników Współpraca z licznymi instytucjami i organizacjami pracującymi na rzecz eko - rolnictwa Augustów, ul. Wojska Polskiego 51  607 887 934 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stowarzyszenie Klub Abstynenta "Biebrza" Pomoc osobom uzależnionym od alkoholu Plac Karola Brzostowskiego 8, 16-310 Sztabin 87 6413004