W związku z przystąpieniem do centralizacji podatku od towarów i usług VAT faktury wystawiane na rzecz Gminy Sztabin od dnia 1 stycznia 2017 roku muszą zawierać następujące dane:

Płatnik - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Odbiorca - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

Gościmy

Odwiedza nas 208 gości oraz 0 użytkowników.

Spotkanie autorskieZ inicjatywy Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, 11 maja 2017 roku odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sztabinie spotkanie autorskie z laureatką wielu nagród literackich, Panią Agnieszką Frączek.

Poetka jest doktorem habilitowanym językoznawstwa i na co dzień wykłada na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka licznych wierszy dla dzieci kocha zwierzęta, które często pojawiają się w jej twórczości. Inspiracje do pisania czerpie z języka ojczystego i dlatego dużo jej utworów traktuje o poprawności językowej w mowie i w piśmie. Napisała i wydała ok. 80 książek, ale jak sama mówi, nigdy dokładnie nie policzyła, ile ich było naprawdę. „Baloniki do zabawy i nauki”, „Byk jak byk. Rzecz nie całkiem poważna o całkiem poważnych błędach językowych.”, „Całuski i buziaczki” to tylko niektóre tytuły zachęcające do lektury.