W związku z przystąpieniem do centralizacji podatku od towarów i usług VAT faktury wystawiane na rzecz Gminy Sztabin od dnia 1 stycznia 2017 roku muszą zawierać następujące dane:

Płatnik - Gmina Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin, NIP: 846-159-78-91, Odbiorca - Urząd Gminy Sztabin, ul. Augustowska 53, 16-310 Sztabin.

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Jamiński Zespół IndeksacyjnyW piątek 19 maja w Jaminach odbył się VI zjazd Jamińskiego Zespołu Indeksacyjnego, którego organizatorem było Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Biebrza". Okazją do spotkania była promocja 2 tomu serii "Nadbiebrzańskie parafie" - "Jaminy tom II Śluby". Wydanie książki spotkało się z dużym zainteresowaniem.

Wśród zaproszonych gości był m. in. Starosta Augustowski, a zarazem znany historyk, autor wielu książek i artykułów o historii regionu - Pan Jarosław Szlaszyński, Wójt Gminy Sztabin - Pan Tadeusz Drągiewicz, Jamińscy księża: proboszcz Krzysztof Bronakowski, ks. prałat Edward Cwalina, Pani Helena Kozłowska, która jest redaktorem gazety „Nasz Sztabiński Dom", Pani Małgorzata Ostrowska - Dyrektor Centrum Biblioteczno Kulturalnego w Sztabinie i wielu innych znakomitych gości. Sala wypełniona była po brzegi.

Wraz z Jamińskim Zespołem Indeksacyjnym jesteśmy bardzo radzi, że tak wiele osób interesuje się historią naszego regionu. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nadarzy się okazja do współpracy tak byśmy wspólnie mogli promować walory naszej małej nadbiebrzańskiej ojczyzny. Obie grupy zajmują się przybliżaniem starej historii, jednocześnie mając świadomość że sami tworzą nową historię dla następnych pokoleń.