100Wyjątkowa uroczystość miała miejsce 13 czerwca b.r. Swoje setne urodziny obchodziła Pani Janina Chilicka, mieszkanka Sztabina.

Z tej okazji Wójt Jarosław Karp oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego złożyli Jubilatce życzenia oraz wręczyli kwiaty przekazując również powinszowania od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego.

Pani Janinie z okazji tej pięknej rocznicy składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności na kolejne 100 lat.