MEDALE ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego to nie tylko okazja do świętowania, ale także refleksji nad wartością trwałej miłości i lojalności. To piękny moment, aby docenić wspólne doświadczenia, wyrazić wdzięczność i wyznaczyć kolejne cele na przyszłość, ciesząc się z osiągnięcia tak wyjątkowego kamienia milowego w życiu.

16 października 2025 r. w Świetlicy Wiejskiej w Sztabinie, odbyła się uroczystość uhonorowania mieszkańców naszej Gminy, którzy przeżyli w związku małżeńskim 50 lat.

Państwo:

Krystyna i Zdzisław Chojnowscy,

Natalia i Włodzimierz Choronżewscy,

Janina i Władysław Łuba,

Wanda i Kazimierz Wiliwis,

Halina i Jan Wysoccy,

zostali odznaczeni "Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie", które w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Wójt Gminy Sztabin Jarosław Karp.

W tym szczególnym dniu Jubilatom towarzyszyli również z-ca Wójta Anna Gorajewska - Harasimowicz, Przewodniczący Rady Mirosław Siwicki, Redakcja miesięcznika NSzD oraz pracownicy Urzędu Gminy.

Podczas uroczystości Pary otrzymały zasłużone medale, symbolizujące ich wytrwałość i zaangażowanie. Oprócz tego, Jubilatom wręczono oficjalne dyplomy, które stanowią piękne podziękowanie za ich wkład i osiągnięcia na przestrzeni lat. Nie zabrakło również kwiatów, które symbolizują piękno, szacunek i uznanie dla obdarowanych.

To wyjątkowe wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników, stanowiąc piękne wspomnienie wspólnego świętowania oraz docenienia ich trudów i sukcesów. Życzymy Jubilatom, aby kolejne lata były pełne radości, zdrowia i spełnienia, a ich historia inspirowała innych do budowania trwałych i pełnych miłości relacji.

Mariola Mitros-Wolska

Redaktor Naczelna NSzD