PolicjaW związku z realizowanym, przez dzielnicowego Posterunku Policji w Lipsku asp. szt. Robert Żukowski działaniem priorytetowym, polegającym na przeciwdziałaniu gromadzeniu się osób zakłócających spokój i porządek publiczny, ciszę nocną, spożywających alkohol oraz niszczących mienia w rejonie Gminnego Ośrodka Kultury w Sztabinie przy ulicy Kościuszki 10, zwracam się z prośbą o zamieszczenie na stronach internetowych Urzędu Gminy w Sztabinie, informacji o wyszczególnionym działaniu.

Kierownik Posterunku Policji w Lipsku

Komendy Powiatowej Policji w Augustowie