Festyn rodzinny28 lipca 2017 r. na boisku sportowym w Sztabinie odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Centrum Biblioteczno - Kulturalne dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”.

Celem imprezy było zachęcanie dzieci i rodziców do aktywnego uczestniczenia w proponowanych zabawach oraz stworzenie okazji do wspólnego spędzania czasu rodziców i dzieci.

Program imprezy był dość bogaty i nietypowy.

Czytaj więcej na stronie Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Sztabinie