Adam Janewicz
tel. (87) 641-31-54,

tel. kom. 888-656-913, 694-579-718

"Leśne Zacisze"

Oferujemy Państwu otoczony lasem, komfortowy obiekt całoroczny, przeznaczony wyłącznie do dyspozycji gości.

Do dyspozycji naszych gości:

• parter (salon z kominkiem, TV, kuchnia z pełnym wyposażeniem, sypialnia, łazienka) - 4 miejsca noclegowe
  • piętro + antresola (salon z tarasem, kuchnia z pełnym wyposażeniem, 2 sypialnie, łazienka) - 7 miejsc noclegowych

"Leśny Zaułek"

Do Państwa dyspozycji przeznaczyliśmy drewniany dom z użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się salon wypoczynkowy z kominkiem (kanapa, 2 fotele, stolik okolicznościowy), w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką gazową  i lodówką, łazienka z prysznicem oraz 2 osobowa sypialnia (dwa łóżka).

Na piętrze z oddzielnym wejściem od strony tarasu: salon wypoczynkowy (kanapa, 2 fotele, stolik okolicznościowy), w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką gazową  i lodówką, łazienka z prysznicem oraz 2 osobowa sypialnia (dwa łóżka).

Oferujemy:

• 11 miejsc noclegowych z możliwością wynajęcia całego domu lub jednego piętra
  • możliwość rozbicia namiotu
  • rejsy statkiem Żeglugi Augustowskiej
  • wycieczki do Wilna
  • spływy kajakowe
  • szlaki turystyczne rowerowe i piesze
  • fotografia przyrodnicza
  • ognisko, grill
  • odkryty basen
  • grzybobranie, wędkowanie
  • boisko do siatkówki i piłki nożnej