Jacek Zyskowski

tel.: (87) 64-12-054

tel. kom.: 603-845-172

www: www.lesne-zacisze.com.pl

Mamy zaszczyt zaprosić państwa na relaks i wypoczynek w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Dom otoczony z 3 stron lasem (do lasu 20 m) znajduje się w oazie ciszy i spokoju (najbliższy sąsiad 1 km). Gospodarstwo nie prowadzi działalności rolniczej (tylko na własne potrzeby, ogród przydomowy) więc jest absolutna cisza i spokój przerywana porannym śpiewem ptaków.

Doskonała baza wypadowa:

• wyjazdy do Wilna, Druskiennik, Trok oraz zwiedzanie okolicy (12 km do Augustowa, 12 km do Biebrzańskiego Parku Narodowego, 5 km od trasy E8 Białystok – Augustów, Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej, Pojezierze Augustowskie, Wigierski Park Narodowy itd.)
  • doskonałe miejsce wypoczynku weekendowego jak i wypoczynku dłuższego (wakacje, długie weekendy).
  • dla państwa wygody przygotowaliśmy całe piętro w domu jednorodzinnym. Znajduje się tam oddzielne wejście całkowicie nie kolidujące z domownikami.
  • 8 miejsc noclegowych w tym dwa pokoje 2 osobowe, jeden pokój 4 osobowy z możliwością dostawki
  • łazienka wraz z prysznicem i WC
  • salon połączony z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (TV satelita, kuchenka, lodówka, naczynia itp.)
  • dodatkowo dla naszych gości posiadamy saunę parową zwana Ruską Banią, przygotowane miejsce pod ognisko, wiatę wraz z kamiennym grillem, pole namiotowe
  • latem zapraszamy na pyszne jagody i jeżyny prosto z lasu, jesienią na obfite grzybobrania zaś zimą na super kuligi i imprezy okolicznościowe pod namiotem (30 osób).

Bardzo serdecznie państwa zapraszamy gwarantując miłą i rodzinną atmosferę.

• los
  • sarny